آموزش سئو در اصفهان

آموزش سئو و افزایش رتبه کلمات بصورت پروژه محور با پشتیبانی 4 ماهه بعد از پایان دوره

جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09902789973 تماس بگیرید.

کارگاه آموزش عملی سئو و تولید محتوا در اصفهان

در این دوره مسیر شکل گیری ایده، هدف گذاری و تولید محتوا از ابتدا تا انتها مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و ابزارهای مناسب برای تولید و انتشار یک محتوای مفید براساس اصول سئو معرفی میگردد.

آموزش سئو در اصفهان با تضمین

تفسیر و تعریف های گوناگونی از مفهوم سئو در فضای وب و ذهن هر یک از ما وجود دارد. عده ای فکر می کنند که سئو یک فرآیند یکباره بوده و در زمانی کوتاه میتوانند به نتیجه ای شگرف دست یابند و حتی برای این موضوع مثال هایی از دوستان یا رقیبان خود در ذهن دارند و عده ای دیگر سئو را فرآیندی زمانبر و نیازمند تلاش بسیار توصیف میکنند.

در دوره آموزش عملی سئو می آموزیم:

شناسایی صحیح کلمات کلیدی ارزشمند
بررسی میزان رقابت و ارزش سرمایه گذاری هر کلمه
تعیین استراتژی محتوایی براساس موضوع سایت
تعیین ساختار و اسکلت بندی سایت براساس هدف گذاری انجام شده
درک صحیح از نگاه گوگل به صفحات وب و نحوه تعیین کلمه کلیدی در آن
اصول نگارش محتوا براساس استانداردهای سئو
مراحل انتشار و پشتیبانی از محتوای تولید شده
چگونه بالاتر از رتبه ۱ گوگل باشیم؟!
چرا سئو و اهمیت سئو :

خیلی از مدیران زمانی که با شرکت ما تماس میگرند ,از ما میپرسند که سایت آنان همانند خیلی از شرکت های رقبایشان در صفحات اول گوگل نمایش داده نمیشود؟یا درخواست طراحی سایتی را دارند که زمانی که کاربران مطلبی مرتبط با سایت آنها را جستجو میکنند سایت آنها در صفحه ی اول و دوم گوگل نمایش داده بشود, این همان سئو است که شاید بارها افراد از آن استفاده بکنند اما شاید نام تخصصی آن را نداند, یا اینکه چه اتفاقاتی افتاده که یک وب سایت در صفحات اول گوگل قرار گرفته است؟ سئو کردن سایت یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب هستند. وباعث شود که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. کلمات کلیدی سئو, توضیحات سئو, علم سئو ,تگ‌های سئو همه این موارد در سئو سایت شما مهم میباشند.اما فکر میکنید چرا یادگیری سئو این روزها برای اکثر طراحان وب و مدیران صاحب وب سایت ها اهمیت پیدا کرده است؟؟؟

کلاس های آموزشی سئو در اصفهان

اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند,بنابراین حتی اگه دلخواه ما هم نباشد ما مجبوریم که صفحات وبی را طراحی کنیم که برای موتورهای جستجو گر گوگل شناسانده شده باشد,یا اگر وب سایت ما در حال حاضر موجود هست باید آن را به نحوی بروزرسانی کنیم که سئوی بالای داشته باشد, خب شما این اصول را خودتان نیز میتوانتید یاد بگیرید, دوره های آموزشی سئو مطابق با بروزترین اصول سئو به شما آموزش داده خواهد شد.

دوره آموزشی SEO
اولا بهتر هست سئو را به زبان خودمان تعریف کنیم !

سئو ( SEO) search-engine-optimization) ) روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند. سئو جنبه های متفاوتی دارد،از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند.به عبارت دیگر سئو به این معناست : “اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.”

سئو تنها درباره ی “موتور” ها نیست،بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

دلیل استفاده از سئو

قسمت عمده ی ترافیک وب توسط موتور های جستجوی بازرگانی اصلی مانند گوگل،بینگ و یاهو کنترل می شود.اگرچه رسانه های اجتماعی و انواع دیگر ترافیک می توانند برای سایت شما بازدید فراهم بیاورند،موتورهای جستجو اصلی ترین روش برای اکثر کاربران اینترنت است.این قضیه در مورد همه ی وب سایت ها با هر محتوا و مطلبی صدق می کند.

موتور های جستجو در” ترافیک هدفمند” – افرادی که منحصرا به دنبال مطالب ارائه شده توسط شما هستند – یکتا هستند.موتور های جستجو در این بین مانند شاهراه هایی هستند که به این مهم جامه ی عمل می پوشانند.در صورتی که سایت شما برای موتور های جستجو قابل یافت نیست یا مطالب سایت شما در پایگاه های داده ی آن ها ثبت نمی شود،مطمئنا موقعیت ها و شانس هایی را که می توانستید از طرف موتور های جستجو بدست آورید را از دست خواهید داد.

آموزش سئو !
آموختن مبحث سئو به نظر کار دشواری برای وبسمتر ها است چرا که اقلب علاقمند به یادگیری این مضوع در فضای وب هستند که متاسفانه مشکلاتی نظیر:
۱ – مشکل به روز نبودن مقالات و آموزش های وب مخصوصا وب فارسی
۲ – تجربی بودن بیشتر راهکاری های سئو
۳ – انحصاری بودن برخی راهکار ها که منجر به عدم انشار آن ها به دلیل تجاری بودنشان شده
۴ – به روز شدن تکنیک ها و عدم وقت کافی افراد برای پیگیری راهکارهای جدید
حال شما می توانید با مباحث پایه تا پیشرفته سئو در کوتاه ترین زمان آشنا شوید و یا در قالب یک پروژه وب سایت خودتون با هر سیستم یا زبان برنامه نویسی را برای موتورهای جستجو بهینه کنید !

ما چه کسی هستیم ؟

ارتباط گستران پویا با ۹ سال فعالیت مستمر در زمینه طراحی صفحات وب و بهینه سازی وب سایت های اینترنتی برای موتور های جستجو (سئو) با گروهی قدرتمند متشکل از کارشناسان وب درخدمت هم میهنان عزیز است . سئوتک در زمینه سئو با دستیابی به آخرین تکنولوژی های بهینه سازی روز دنیا و با بهره گیری از استاندارد های سئو اروپایی افتخار انجام بیش از ۱۷۰۰ پروژه سئو را در بین وب سایت های ایرانی و ۴ کشور آسیایی از سال ۲۰۰۵ تا کنون دارا می باشد . این مجموعه در زمینه طراحی صفحات وب افتخار طراحی و توسعه بیش از ۳۵۰ وب سایت پویا و ایستا را در زمینه های مختلف و با ایده های نوین دارا می باشد.

دوره های آموزشی | آموزش سئو

سئوتک قصد دارد در جهت توسعه اطلاعات وبمستران و ایجاد شغل دوره های آموزشی مرتبط با تخصص خود را توسط بهترین کارشناسان خود برگزار کند

دوره های آموزشی ما :

دوره اموزشی سئو و بازاریابی الکترونیک (برای اولین بار به صورت جامع در ایران)

دوره آموزشی طراحی گرافیک وب سایت

دوره کد نویسی وب با استفاده از HTML , CSS

دوره آموزشی توسعه وب با استفاده از فناوری های Ajax و jQuery

دوره آموزشی برنامه نویسی تحت وب (Php)

دوره آموزشی سئو :

نهایت بهینه سازی را با حضور در SEO+ تجربه کنید !

آیا شنیده اید که میگویند خریدن لینک به تازگی باعث افت سایت شما میشود ؟
آیا شنیده اید که سیستم مدیریت محتوا بر سئدو تاثیر گذار است ؟
آیا در مورد الگوریتم های مختلف سئو حرف های مختلفی شنیده اید و دقیق آن را بررسی نکرده اید ؟

قبل اینکه بررسی کنید در این صفحه چه توضیحاتی ارائه شده است یک نکته جالب خدمتتان عرض کنیم که در خود راهنمای گوگل بیشترین مشکل وبمسترهای کل جهان را تکیه بر شایعات و

اگر می خواهید بدون صرف هزینه های کلان در ارتقا رتبه وب سایت و تولید محتوا، خودتان سکان سایت را بدست بگیرید و گزارش های بدست آمده از وب سایت را برای برداشتن قدم های مطمئن و محکم در کسب و کارتان تحلیل کنید…

در آخر به خاطر داشته باشید :

تنها 60 درصد کلیک کاربران منجر به سه رتبه برتر نتایج یافت شده می شود!

و

75 درصد افراد به بازدید صفحه نخست وب سایت ها می پردازند!

پس جهت مشاوره می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟