طراحی سایت کارخانجات در اصفهان

طراحی سایت کارخانجات میتواند شآن و جایگاه هرکارخانه یا واحد تولیدی را درفضای مجازی و در نهایت میان رقبا وکارخانجات دیگر حفظ نماید امروزه باگسترش تکنولوژی و دسترسی همگانی به اینترنت داشتن یک وب سایت به اعتبارو معتبربودن کارخانه وواحدتولیدی شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

ازدلایل مهم تر طراحی وب سایت نمایش و معرفی محصول ، قیمت محصول ، محتویات درون محصول و اطلاعات تکمیلی در رابطه با محصولات و واحد تولیدی شما می باشد، که همه ازبستر اینترنت قابل رویت میباشد که این خود باعث افزایش مشتریان داخلی وخارجی برای شما خواهد شد همچنین درگاه فروشگاهی سایت شما با فروش مستقیم محصول و حذف واسطه ها باعث سود بیشتر برای واحدهای تولیدی شما می باشند.

طراحی سایت کارخانجات

به این صورت که با فروش مستقیم به خریدار هزینه های بازاریابی و فروشنده ها از محصولات کم شده و کارخانجات سود بالاتری از فروش خود خواهند داشت وشما میتوانید با همه کارخانجات وواحدهای تولیدی دیگرصنف خود رقابت کنند.

همچنین از طریق این وب سایت ها میتوانید تخیف های خوبی برای مشتریان خود در نظر بگیرید تا کاربران ومشتریان تشویق شوند و خرید های کلی و جزئی خود را آنلاین انجام دهند .به واسطه این وب سایت شما میتوانید محل دقیق کارخانه مرکزی و نمایندگی های آن را بر روی نقشه مشخص نمونده تا مشتریان و کاربران در سریعترین فاصله زمانی خود را به محل برسانند. شرکت های طراحی سایت و طراحان سایت بر آن هستند تا با رویکردی نوین و همگام با عصر تکنولوژی بهترین خدمات طراحی سایت را با ارزان ترین قیمت و با هدف جلب رضایت مشتری در اختیار شما قرار دهند.

بازار آنلاین

طراحان سایت اصفهان کسب و کار شما را با یک سایت اینترنتی وارد بازار آنلاین میکنند، و شما را از بازار سنتی خارج کرده و وارد بازار آنلاین میکنند طراحان وب، سایت شما رامطابق  با اصول وقوانین اینترنتی طراحی میکنند تا مشتریان فضای آنلاین را به سمت خود جذب کنید وبه کسب کارتان به شکل مدرنیته رونق دهند.طراحان سایت کارخانجات اصفهان با طراحی انواع وب سایت های شرکتی، شخصی، فروشگاهی قادر به انجام کلیه پروژه ها طراحی وب سایت در اصفهان با هدف جلب رضایتمندی مشتری میباشد

امکانات طراحی سایت کارخانجات اصفهان

پشتیبانی 24 ساعته ومشاوره آنلاین

ایجاد سیستم همکاری و فروش

نمایش محصولات به همراه اطلاعات تکمیلی آن ها

نمایش آدرس دفتر فروش وکارخانه مرکزی

ایجاد صفحه جدید برای استخدام، همکاری و اعطای نمایندگی

ایجاد بخشی برای آموزش و اطلاع رسانی ها

ایجاد بخشی برای اخبار کارخانه

نمایش استاندارد ها وگواهی نامه ها

معرفی نمایندگان فروش وخدمات پس از فروش

بخش ارتباط با مشتری

شرکت های تابعه

بازدید ها

ویژگیهای طراحی سایت کارخانجات اصفهان

طراحی سایت این قابلیت را برای کسب و کار شما ایجاد می کند تا خدمات متنوع و گوناگونی را برای بازدیدکنندگان سایت خود فراهم کرده و آنها را تبدیل به مشتریان خود نمایید. همچنین فضایی را ایجاد می کند تا مخاطبینی که به خدمات و سرویسهای شما احتیاج دارند و یا در پی آن هستند از فعالیتهای شما آگاه یافته و جهت دریافت خدمات به شما مراجعه کنند

برخی از امکانات های اختصاصی وب سایت های کارخانه ای

طراحی گرافیکی با در نظر داشتن رنگ سازمانی

امکان معرفی محصولات به مراه تصاویر متنوع و فیلم

استفاده از فیلم ، صدا و تکنولوژی های پویا نمایی تحت وب

فروش آنلاین محصولات با توجه به سیاست فروش کارخانه به صورت خرده فروش و عمده فروشی

مکان نظر دادن به مطالب و لایک کردن

امکان  درگیر کردن کاربران با سایت از طریق ایمیل و پیام کوتاه معرفی تاریخچه کارخانه ، نحوه شکل گیری و…

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟