طراحی سایت شخصی

جهان پیرامون ما با سرعت شگفت انگیزی در حال پیشرفت است و طراحی وب سایت های شخصی به جهت ارتباط با دنیای بیرون یکی از متعبرترین راه های مد نظر می باشد.

علی رغم آنکه افراد در شبکه های اجتماعی خود را معرفی می نمایند ولی اگر یک وب سایت شخصی با دامنه ای به نام خودتان طراحی شود چنانچه قالب گرافیکی آن به شکل دلخواهی و تخصصی ای طراحی شده باشد و امکانات مد نظر شما را شامل باشد به اهمیت لزوم داشتن وب سایت پی خواهید برد.

اینگونه وب سایت ها به افراد در جهت شناسایی شان با اعتباری ارزشمند کمک خواهد کرد.


فکر می کنید یک وب سایت شخصی چه کاربردی می تواند برای افراد ایجاد نماید؟

آثار شما از هر نوعی که باشد قابل نمایش در سایت هستند. آثار هنری، علمی و یا دستاوردهای شما در زمینه های مختلف و همچنین مقالات علمی و تحقیقات انجام شده نیز به فرم زیبایی در سایت نمایش داده می شوند.

فروش آثار شما به افرادی که متقاضی خرید آنها حتی از راه دور هستند.

همچنین قابلیت شناساندن شما به محیط بیرون را دارا است.

از جمله قابلیت هایی که برای یک وب سایت شخصی می توان در نظر گرفت:

طراحی منحصربه فرد صفحه اصلی

صفحه های در نظر گرفته شده برای پروژه ها، نمونه کارها و گالری تصاویر

بخش اخبار و مقالات که می توانند علاوه بر داشتن صفحه ای جداگانه در صفحه اصلی نیز چند مورد از آنها به نمایش گذاشته شود.

در نظر گرفتن صفحه ای جداگانه برای تماس با ما و نیز می توان بخشی برای فرم تماس را در صفحه اصلی ایجاد کرد.

در نظر گرفتن قالبی گرافیکی که متناسب با انتخاب صاحب سایت می باشد.

قابلیت واکنش گرا بودن یکی از اصولی ترین قابلیت های ذکر شده برای وب سایت ها است. می دانیم امروزه بسیاری از مردم دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت برای استفاده از اینترنت و جستجو و مشاهده سایت موردنظرشان به کار می برند. از این رو هر گونه سایتی باید این قابلیت را داشته باشد. این موضوع سبب می شود در انواع دستگاه ها وب سایت به خوبی نمایش داده شود و به این خاصیت واکنش گرا بودن می گویند. یکی از اساسی ترین مواردی که تا کنون در ضمن طراحی سایت به آن توجه می شود این ویژگی می باشد که ما آن را برای شما به خوبی اعمال می نماییم.

سایت می تواند در صورت نیاز چند زبانه باشد تا در صورت لزوم بنا به مورد کاربرد اشخاص مختلف در انواع زبان ها مطالب موجود باشد.

توجه!


سایتی که تیم طراحی سایت ما برای شما طراحی می نمایند دارای پنل مدیریتی متناسب با زبان دلخواه شما می باشد و قابلیت استفاده در هر محیطی همچون لپ تاپ، تبلت و موبایل را دارا است. سایت شما می تواند دارای چند مدیر به صورت همزمان باشد و هر صفحه ای را می توان به آن اضافه نمود یا از آن کم کرد.

با طراحی سایت می تواند هرگونه از موارد رسانه ای همچون تصویر و فیلم را در سایت قرار دهید و به ایجاد بخشی اختصاصی با طرح های گرافیکی خاص برای این بخش به محبوبیت هر چه بیشتر سایتتان بیفزایید.


یکی از موارد مهمی که برای شما در نظر گرفته می شود طراحی سایت به واسطه کد هایی بهنیه شده می باشد زیرا که سئو سایت یکی از موارد مهمی بوده که متقاضیان درخواست وب سایت همواره به آن توجه می نمایند.

چنانچه تمایل بر این است که سایت با جستجوی مناسب در موتورهای جستجو جزء چند مورد اول جستجو شده باشد می توانید به تیم طراحی سایت ما اعتماد نموده و درخواست طراحی یک سایت بی نظیر را از ما نمایید.


یک نمونه سایت شخصی می تواند برای گروه های زیر تولید شود:
گروه پزشکان
گروه وکلا
گروه ورزشکاران
گروه هنرمندان
گروه سیاستمداران
و … که بنا به انتخاب هر فردی از هر کدام از این گروه ها با توجه به چهارچوب مورد نظر و نیازهای اختصاصی آنها قابل طراحی است. نظر افراد مختلف در انتخاب انواع قابلیت ها و طرح گرافیکی سایت متفاوت بوده و آنچه که درخواست شده باشد توسط تیم طراحی سایت ما با ابداع و نوآوری و ایده های نو به آنها ارائه داده می شود.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟