طراحی سایت املاک

• چگونه یک وب سایت موفق املاک بسازیم
جهان به سوی عصر دیجیتال در حرکت است و اگر فکر می کنید که صنعت و پیشه شما موثر نیست ، مجدد فکر کنید.
اگر شما یک آژانس املاک دارید و براساس مراجعات، تلفن های سرد وسایر روش های سنتی کار می کنید اجازه دهید تا افکارم را با شما به اشتراک بگذارم. براساس اطلاعات صنف املاک ، 42 درصد از خریداران خانه در سال گذشته ، اولین قدم به سوی خرید را با نگاه کردن در اینترنت و مشاهده موارد در دسترس در این فضا آغاز کردند و تنها 17 درصد به صورت حضوری به آژانس املاک مراجعه کردند.
ازقدیم گفتند: ” چوب دستی نشاید گزیدن ببوس” ، یعنی اگر به اندازه ای قوی نیستی که رقیب را شکست بدهی پس بهتر است با آنها متحد شوی و این دقیقا همان کاری است که شما می بایست انجام دهید. باتوجه به عصر تکنولوژی ، خریداران و فروشندگان در حال ورود به و یادگیری در مورد شرایط اینگونه بازارها هستند. روند واقعی ایجاد یک وب سایت املاک دشوار نیست ، تمام چیزهایی که شما نیاز دارید یک دامنه، فضای میزبانی و یک طراح سایت با تجربه جهت ایجاد محیطی زیبا و کارآمد است.

Online services concept image

اضافه کردن ویژگی یه سایت

جلوه زیبا
شما باید قادر باشید با عکس های زیبا جلوه ملک مورد نظر خود را به شیوه ای زیبا در سایت خود نشان دهید ، زیرا اکثرا کسانی به دنبال ملکی برای خرید هستند به این زمینه بسیار توجه می کنند.

قابلیت جست و جو
منظور از قابلیت جست و جو ، یک جعبه جست و جوی ساده نیست که کاربران تنها عبارتی را در آن جست و جو کنند ، بلکه قابلیت در زندگی واقعی مد نظر است ، یعنی : جست و جو در منطقه خاص ، در رنج قیمت خاص ، تعداد اتاق های مشخص ، متراژ معین و…

محیط واکنش گرا
شاید برای شما پیش آمده باشد که با تلفن همراه خود در یک سایت به جست و جو بپردازید و محیطی که در حال جست و جو در آن هستید غیر قابل درک باشد ، این به دلیل عدم واکنش گرا بودن محیط است. به خاطر داشته باشید از هر وسیله ای که برای ساختن سایت خود استفاده می کنید ، می بایست قابلیت جست و جو با موبایل و وسایلی از این قبیل را دارا باشد. با توجه به آمار سال 2017 ، تعداد افرادی که به اینترنت از طریق دستگاه تلفن همراه خود دسترسی پیدا کردند ، بطور پیوسته بیش از 50% بودند.

جامع باشید
به عنوان یک مشاوره املاک و مستغلات شما می بایست از نیازهای افرادی که به دنبال ملک هستند آگاه باشید ، منظور اطلاعات دقیق است، مانند: امکانات مناظق مجاورملک ، بزرگراه ها ، مناطق آموزشی ، امکانات رفاهی – تفریجی ، مناطق خدمات – درمانی و … ، همچنین می بایست قادر به ارئه اطلاعات به سرمایه گذاران و جلب نظر آنها جهت سرمایه گذاری در پروژه های آتی باشید.

امکان پیگیری و تماس سریع
همیشه گزینه های آسان برای مشتری در وب سایتها قرار دهید تا براحتی با شما ارتباط برقرار کند و بتواند خواسته های خود را پیگیری کند.

آموزش
شما می توانید با حرکت به جلو و ارائه اطلاعات جهت خرید مناسب ، پیشنهادات منحصر به فردی به خریداران ارائه دهید مانند: درمورد مزایای خرید در مناطق خاص بگویید، بگویید این خانه در

نزدیکی یک مرکز خرید بسیار جذاب است و به یک بزرگراه دسترسی دارد.

مجوز
به معنای واقعی کلمه ، میلیاردها سایت در اینترنت وجود دارد ، اگر شما به عنوان N+1 سایت شناخته شوید ، خریداران آینده نگر می بایست در مورد تخصص شما اطمینان حاصل کنند. شما هر جواز یا مدرکی که کسب کرده اید ، لیستی از نظرات مشتریان خوشحال در گذشته تهیه کنید و در سایت خود قرار دهید و میزان اطمینان به خود را افزایش دهید.

بازار املاک و مستغلات
تنها به این دلیل که شما یک وب سایت دارید نباید انتظار داشته باشید مشتریان به این وب سایت سرازیر شوند، شما باید مطمئن شوید وب سایت شما دیده می شود.
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
بازاریابی ازطریق رسانه های اجتماعی یکی از جنبه های بازاریابی که در چند سال اخیر انقلابی برپا کرده است .این ابزار بسیاری از فضای تبلیغاتی را جذب کرده اند که بسیاری از تجارت های سنتی را خراب می کنند. اطمینان حاصل کنید با استفاده از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی موجب ارتقا وب سایت خود و چشم اندازهای آتی خواهید شد. رسانه های اجتماعی روان و تعاملی تر از وب سایت ها هستند و شما می توانید شخصیت خود را از طریق ارتباط با این ابزار به ظهور برسانید.

موتورهای جست و جو و جستجوگرها
یکی از ساده ترین راههای کسب ترافیک بیشتر این است که مطمئن شوید که وب سایت خود را در مخزن موتور جست و جو فهرست کرده اید.هنگامی که وب سایت خود را ایجاد کردید اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی مانند: املاک ، آژانس املاک و… در سایت شما وجود داشته باشد. به یاد داشته باشید کلمات کلیدی طولانی بسیار کمک کننده است.

محتوای با کیفیت
محتوای با کیفیت نیز پس از بازدید کاربران باعث هدایت ترافیک به سمت سایت خواهد شد، نیازی نیست که محتوا صرفا مربوط به خرید و فروش باشد مثلا برخی عناوین مانند” ایده های بازسازی منزل”باعث بازدید بیشتر خواهد شد. همچنین شما می توانید یک وبلاگ ایجاد کنید و از محتوای این وبلاگ در سایت خود بصورت قوی قراردهید.

بازدیدکنندگان خود را به ثبت نام تشویق کنید
بسیاری از مردم به دلیل استفاده از فرم های نامتعارف ، تمایلی به ثبت نام ندارند. آنچه شما نیاز دارید نام ، آدرس ، ایمیل و اجازه تماس با آنهاست. با این کار پایگاه داده مشتریان بالقوه ایجاد می شود وتلاش های آتی شما ارزشمند خواهد شد.
درآخر باید گفت : داشتن و نگهداری یک وب سایت املاک نشان دهنده باثبات و حرفه ای بودن شماست

امیدوارم که این مطلب مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه .

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟