درباره ما

نگاه وب در یک نگاه:

نگاه وب بهترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو در اصفهان میباشد.

۰۹۹۰۲۷۸۹۹۷۳

امروزه تجارت جهانی آنلاین موضوعی است که این روزها به شکلی وسیع در میان صاحبان کسب و کار مطرح شده است. وجود متخصصین طراحی سایت در قالب گروه طراحی سایت نگاه وب و یا افرادی که به صورت انفرادی مشغول ارائه خدمات به متقاضیان هستند موجب ایجاد بازار رقابتی مناسبی در این حوزه گردیده است. به گونه ای که ثبت شرکت طراحی سایت به تنهایی نمی تواند راهی برای ورود به این عرصه باشد.

شرکت ارتباط گستران پویا برای حفظ جایگاه خود در اصفهان با تکیه بر دانش و تجربه روزخود اقدام به طراحی سایت و بهره گیری از متخصصین جوان و با استعدادی که گرد هم آورده است ، موفق به تاسیس یک شرکت طراحی سایت موفق در اصفهان گردیده است. نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات، پایبندی به خواسته های مشتریان اصفهانی ، خود را ملزم به تعهد و کیفیت بالا و بهره گیری از دانش روز در زمینه های مختلف تجارت آنلاین به مشتریان می کند.و با توجه به این مواردی که گفته شد باعث شده که این شرکت به جایگاهی در خور و شایسته رسانده شده است و همین امر مسئولیتی سنگین تر بر دوش مدیران و کارشناسان متخصص شرکت ارتباط گستران پویا نهاده است.

شرکت ارتباط گستران پویا سالهای سال است که قدم در این راه نهاده و هر روز در جهت بهبود کیفیت خدمات خود گام برمی دارد و بعنوان یک شرکت طراحی سایت متشکل از جوانان مستعد و با انگیزه طی این سال ها موفق به طراحی صد ها سایت با موضوعات و خدمات مختلفی برای انواع کسب و کارهای اینترنتی گردیده است. ویژگی اصلی خدمات شرکت ارتباط گستران پویا به عنوان یک شرکت طراحی سایت موفق، ارائه خدمات منحصر به فرد بر پایه نیاز مشتریان می باشد. طراحی وب سایت فعالیتی است متشکل از تخصص های فنی و اصول هنری که ترکیب این دو در نهایت نتیجه ای منحصر به فرد به همراه خواهد داشت.

رضایت مشتریان شرکت ارتباط گستران پویا از خدمات این شرکت مایه افتخار تک به تک اعضای این مجموعه گردیده و همواره سعی و تلاش مدیران و کارکنان این شرکت بر خدمات رسانی صادقانه و همراهی صمیمانه با مشتریان بوده است.

وجود متخصصین با تجربه در پیکره شرکت ارتباط گستران پویا  این امکان را فراهم نموده تا به عنوان یک شرکت طراحی سایت، گستره ی خدمات خود را روز به روز افزایش دهد. به گونه ای که امروز مفتخریم در بسیاری از زمینه ها به شرح ذیل آماده خدمت رسانی به مشتریان گران‌قدر این شرکت هستیم:

  • طراحی وب سایت در تمامی زمینه ها اعم از طراحی سایت برای شرکت های خصـوصی و دولتی، سـازمان ها، موسـسات، بیمارسـتان ها، خبرگـزاری ها، فروشـگاه ها و … که به صورت کاملا تخصصی و بر اساس نیاز مشتریان طراحی و اجرا می گردد. کارشناسان شرکت ارتباط گستران پویا بر این امر واقف هستند که طراحی سایت امروزه تنها راهی برای اطلاع رسانی نبوده و بازاریابی اینترنتی و خدمات گسترده زیادی از این طریق در اختیار صاحبان کسب و کار قرار خواهد گرفت.
  • بهینه سازی سایت و سئو که به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات این شرکت طراحی سایت برای صاحبان وب سایت ارائه می گردد. بهبود وضعیت سئو سایت و رتبه‌بندی سایت در موتور های جستجو می تواند به عنوان عاملی حیاتی در شناساندن یک کسب و کار آنلاین به مشتریان مطرح گردد. به این ترتیب کارشناسان شرکت ارتباط گستران پویا خود را موظف می داند تا در زمان طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت کلیه اصول مربوط به سئو را رعایت نموده و همچنین با ارائه مشاوره های ارزشمند به مشتریان در مسیر بهبود وضعیت سایت آن ها را یاری نمایند.
  • ثبت دامنه برای وب سایت ها بر اساس نام های مورد نظر کاربران یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت ارتباط گستران پویا ارائه می گردد.
  • هاستینگ و میزبانی فضای وب که نیازی ضروری برای راه اندازی یک سایت بوده و استفاده از یک میزبان معتبر می تواند نقش مهمی عملکرد سایت داشته باشد. ارائه خدمات میزبانی توسط شرکت ارتباط گستران پویا به کاربران این اطمینان را می دهد تا هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ کیفیت خدمات به بهترین نحو خدمات مربوطه را دریافت نمایند.

شرکت طراحی سایت ارتباط گستران پویا به پاس اعتماد مشتریان و در جهت رفاه حال ایشان آماده پشتیبانی از خدمات خود بوده و همچنین انواع خدماتی را بر حسب نیاز مشتریان در اختیار ایشان قرار می دهد.

متقاضیان آغاز یک کسب و کار آنلاین برای تصمیم گیری بهتر می توانند با بررسی نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت طراحی سایت ارتباط گستران پویا با خدمات و نحوه عملکرد این شرکت بیشتر آشنا شوند و پس از بررسی در صورت تمایل می تواند با کارشناسان این مجموعه وارد مذاکره شده و خواسته و نیاز های خود را مطرح نمایند. کارشناسان شرکت ارتباط گستران پویا پس از بررسی نیاز های متقاضیان اقدام به ارائه مشاوره های اولیه نموده و سپس در صورتی تمایل ایشان خدمات مربوطه به بهترین شکل به آن ها ارائه خواهد گردید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟