آموزش طراحی سایت وردپرس بدون کدنویسی

آموزش وردپرس در اصفهان از 0 تا 100 بصورت پروژه محور

در طول دوره یک پروژه وردپرس توسط شما اجرا میشود

با پشتیبانی (پاسخ به سوالات) یک ماهه پس از پایان دوره

جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09902789973 تماس حاصل فرمایید.

مواردی که در این دوره آموزش داده می شود شامل موارد زیر است:

مدیریت وردپرس

نصب وردپرس

نصب قالب

نصب افزونه ها

کار با محیط هاست

طراحی قالب وردپرس (بدون نیاز به دانش کدنویسی)

کار با افزونه های کاربردی وردپرس شامل: افزونه فروشگاهی ووکامرس، فرم ساز، چند زبانه، سئوی وردپرس، اسلایدر و …

محبوبیت وردپرس بر کسی پوشیده نیست زیرا این سیستم مدیریت محتوای سایت توانسته کار طراحان سایت و مدیران مشاغل را تسهیل کند و نیز تایید شده از نظر سئوکارن است.

شرکت در این دوره برای یادگیری سیستم مدیریت محتوا سایت از صفر تا صد بصورت کاملا پروژه محور تشکیل شده است. این دوره که در اصفهان برگزار می شود براساس استاندارهای به روز طراحی سایت و سئو برگزار می شود .مزیت های این دوره فراوان است ولی می توانیم به یکسری از آن اشاره کنیم که در این دوره آموزش قالب و انواع طراحی سایت را آموزش می بینید که اعم شرکتی و فروشگاهی و… غیره که براحتی در بازار کار جذب خواهید شد زیرا این شغل یکی از پردرآمدترین مشاغل دنیاست.

ساخت قالب و ایجاد پایگاه داده درون وردپرس و نصب و راه اندازی وردپرس و تنظیمات وردپرس و افزودن افزونه ها درون وردپرس و ویرایش ساختارظاهری قالب و چگونگی دانلود و نصب فونت های مربوطه برای وردپرس و انجام تنظیماتی در قالب سایت و قسمت های مانند منوها و هدر و فوتر و ابزارک و بدنه اصلی و کار کردن در بخش های مختلف سایت و قالب آن و انجام تنظیمات اسلایدر ها  بخش های مختلف سایت مانند فانکشن از دیگر مزیت های این دوره بشمار می رود.

این دوره بصورتی طراحی شده که هر فرد با فقط با داشتن اطلاعات اولیه در حد کار کردن با کامپیوتر بتواند پس از طی این دوره یک طراح حرفه ای وب سایت شود.

حتی برای افرادی که اصول طراحی سایت و سئو را میدانند و نیاز به انجام پروژه عملی و کار کردن به صورت تجربی دارند مناسب میباشد و میتوانند اصولی ترین و جدیدترین روشهای طراحی سایت را فراگیرند.

وردپرس از امکاناتی که برای کاربران خود تهیه کرده می توان به افزونه و پلاگین اشاره کرد که دائم در حال بروزرسانی است که برای کسی که می خواهد از طریق وردپرس آن را مدیریت کند بسیارسهل می شود.

وردپرس علاوه بر کاربران ، برای طراحان وب سایت هم تهیه سایت را سهل تر کرده است می توان به متن باز بودن این نرم افزار اشاره کرد که طراحان و کد نویس ها بتوانند تغییرات دلخواه خود را اعمال کنند.

وردپرس یک سیستم اپن سورس سایت ساز است که به صورت رایگان می توان آن را از طریق وب سایت رسمی وردپرس دانلود کرد و روی فضای اینترنتی نصب کنیم و وب سایت خود را کامل و با جزئیات و طرح دلخواه خود طراحی کنیم .

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟