آموزش وردپرس در اصفهان

آموزش وردپرس در اصفهان از 0 تا 100 بصورت پروژه محور

در طول دوره یک پروژه وردپرس توسط شما اجرا میشود

با پشتیبانی (پاسخ به سوالات) یک ماهه پس از پایان دوره

جهت اطلاعات بیشتر با شماره 03132665653 تماس حاصل فرمایید.

محبوبیت وردپرس برکسی پوشیده نیست زیرا این سیستم مدیریت محتوا سایت توانسته کار طراحان سایت و مدیران مشاغل را تسهیل کند و نیز تایید شده از نظر سئوکارن است.

شرکت درمجموعه ارتباط گستران پویا برای یادگیری سیستم مدیریت محتوا سایت از صفر تا صد بصورت کاملا پروژه محور تشکیل شده است. این دوره که در اصفهان برگزار می شود براساس استاندارهای به روز طراحی سایت و سئو برگزار می شود .مزیت های این دوره فراوان است ولی می توانیم به یکسری از آن اشاره کنیم که در این دوره آموزش قالب و انواع طراحی سایت را آموزش می بینید که اعم شرکتی و فروشگاهی و… غیره که براحتی در بازار کار جذب خواهید شد زیرا این شغل یکی از پردرآمدترین مشاغل دنیاست.

ساخت قالب و ایجاد پایگاه داده درون وردپرس و نصب و راه اندازی وردپرس و تنظیمات وردپرس و افزودن افزونه ها درون وردپرس و ویرایش ساختارظاهری قالب و چگونگی دانلود و نصب فونت های مربوطه برای وردپرس و انجام تنظیماتی در قالب سایت و قسمت های مانند منوها و هدر و فوتر و ابزارک و بدنه اصلی و کار کردن در بخش های مختلف سایت و قالب آن و انجام تنظیمات اسلایدر ها  بخش های مختلف سایت مانند فانکشن از دیگر مزیت های این دوره بشمار می رود.

این دوره در مجموعه ارتباط گستران پویا مناسب افرادی مانند دانش آموزان و دانشجویان و کارآموزان و همه کسانی که در سن های مختلف علاقه به یادگیری طراحی سایت با وردپرس دارند و نیز علاوه بر این افراد فارق التحصیلان در رشته های مختلف مانند کامپیوتر و دیگر رشته های تحصیلی هم می توانند در این دوره شرکت کنند.

در این دوره که با اصول اولیه سایت آشنا خواهید شد بسیار مناسب افرادی است که در حرفه ، مبتدی هستند و کسانی که مدیرکسب کاری را برعهده دارند و سایتی در اختیار دارند می توانند بافراگیری در این دوره نظارت و مدیریت سایت خویش را داشته باشند.

طراحی یک وب سایت از طریق وردپرس WordPress این ویژگی را دارد که وب سایت بدون یک خط کدنویسی طراحی می شود و مدیریت محتوای رایگانی دارد و ومزیت خوب آن این است که تقریبا به تمام زبان های جهان ترجمه شده است.
برای طراحی یک وب سایت اول از همه باید یک هاست تهیه کنید که بتوانید وردپرس خود را برروی آن نصب کنید.که بتوانید سایتی به محتوای از جمله شرکتی و فروشگاهی، وبلاگی، خبرگزاری وخبری بسازید.

وردپرس از امکاناتی که برای کاربران خود تهیه کرده می توان به افزونه و پلاگین اشاره کرد که دائم در حال بروزرسانی است که برای کسی که می خواهد از طریق وردپرس آن را مدیریت کند بسیارسهل می شود.

وردپرس علاوه بر کاربران ، برای طراحان وب سایت هم تهیه سایت را سهل تر کرده است می توان به متن باز بودن این نرم افزار اشاره کرد که طراحان و کد نویس ها بتوانند تغییرات دلخواه خود را اعمال کنند.
در کامیپوتر شخصی یک فضایی است برای ذخیره سازی داده ها که کاربر می تواند داده های خود را در آن ذخیره کند و در هر ساعتی که بخواهد می تواند به آن داده ها دسترسی داشته باشد با این مثال می توانیم برای ورد پرس هم داشته باشیم که وردپرس یک قسمت از هاست را در اختیار کاربران قرار می دهد تا کاربر بتواند داده های که دارد در آن بارگزاری و استخراج داده ها صورت دهد و این داده ها را بتواند با اعمال بر روی سایت، وب سایت را بتواند مدیریت کند.
در وردپرس این امکان وجود دارد که چند نوع مدیریت پنل ایجاد کرد که هر نوع کاربری با دسترسی مشخص بتواند با چهارچوبی که برای آن مشخص گردیده به داده های سایت دسترسی داشته باشد.

برای هاستی که در اختیار کاربر قرار می گیرد باید مدیریتی داشته باشد که بتوانیم بر روی آن تغییرات مورد نظر را اعمال کنیم و مدیریت هاست می توان از طریق دو سیستم عامل ایجاد کرد 1-هاست ویندوز 2- هاست لینوکس
یکی بهترین های مدیریت پنل هاست Cpanel است که برای نصب وردپرس بر روی هاست بسیار مناسب است
برای کسانی که فقط می خواهند آموزش وردپرس را ببیند وبرای تست آموزش خود می توانند بجای هزینه کردن برای خرید هاست ، می توانند از پایگاه داده mySql و وردپرس نسخه لوکال استفاده کنند.
برای اینکه بر روی cpanel وردپرس را نصب کنید اولین گامی که باید بردارید دانلود وردپرس از سایت خود وردپرس است، بعد از دانلود وردپرس نرم افزار Cpanel را باز می کنید و وردپرس را با طی مراحلی روی آن نصب کنید .
اولین مرحله نصب وردپرس این است که با استفاده از username & password که از پشتیبانی که هاست خود را خریداری کردید با استفاده از کلمه cpanel آخر سایت خریداری شده بعنوان مثال Sample.ir/Cpanel
یا اینکه از شماره 8220 به انتهای سایت است مانند Sample.ir:8220
گام بعدی ، بعد از باز شدن نرم افزار گزینه file manager را باز کنید و پوشه ای به نام public_html را کلیک کرده و وارد مرحله بعدی شوید ، و درمرحله بعد باید پوشه وردپرس خود را که فشرده سازی zipشده را بازگزاری Uploadکنید.در مرحله بعد پوشه zip را Extract کنید و بعد از استخراج محتوای پوشه zip شده آن پوشه را حذف کنید.
گام بعدی این است که وارد پوشه وردپرس استخراج شده شوید و تمام محتوای آن را به با استفاده از گزینه move file به پوشه اصلیpublic_html انتقال دهیدو بعد از این کار باید خود پوشه وردپرس را حذف کنید.
در گام بعد باید گزینه Database MySQL در Cpanel برای ساخت یک پایگاه داده برای سایت مورد نظر بازکنید. اولین مرحله ای که برای نصب از کاربر پرسیده می شود انتخاب نام پایگاه داده است Create Database است و در قسمت پایین این پرسش نام کاربر را باید وارد کنید و در قسمت بعد پسوردی را برای کاربر در نظر می گیرید و با زدن گزینه Create User به پایین صفحه مراجعه می کنید که با وارد کردن نام کاربر در قسمت نخست و با وارد کردن نام پایگاه داده در قسمت بعدی ، گزینه add را کلیک کنید.
مشاهده می فرماید که تمام گزینه های all privileges باید علامت خورده باشد و در غیر اینصورت باید تمام این گزینه ها را تیک بزیند و در نهایت با زدن گزینه make changes این مرحله را به پایان برسانید.
برای ادامه کار باید خود وردپرس را نصب بفرمایید که با وارد کردن آدرس سایت خود با پنجره ای مواجه می شود که بازدن گزینه “بزن بریم ” به مرحله ی بعد می روید و در مرحله بعد نام پایگاه داده ساخته شده را وارد می کنید و در قسمت بعد نام کاربری را وارد می کنید و درنهایت گزینه فرستادن را کلیک می کنید. با وارد کردن آدرس سایت و نام کاربری برای خود وردپرس و انتخاب یک پسورد که قابل ذکر است که خود وردپرس یک پسورد قوی را پیشنهاد می دهد که در صورت نخواستن می توانید آن را عوض کنید.
در نهایت با وارد کردن ایمیل برای مواقع بازیابی و با زدن گزینه راه اندازی وردپرس این مرحله به پایان می رسد.

وردپرس یک سیستم اپن سورس سایت ساز است که به صورت رایگان می توان انرا ازطریق وب سایت رسمی وردپرس دانلود کرد وروی فضای اینترنتی نصب کنیم ووب سایت خودرا کامل وباجزئیات وطرح دلخواه خود طراحی کنیم .